Oferty Inwestycyjne w Gminie Jarosław

Tereny inwestycyjne w Makowisku to obszar 183 ha powierzchni stanowiącej własność Gminy Jarosław, objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę produkcyjną, budowę składów, magazynów i częściowo usługową.

Tereny są równinne położone na gruntach klasy IV, V i VI w bardzo dobrej lokalizacji ok. 18 km od autostrady A4, z bezpośrednim dostępem do drogi wojewódzkiej nr 865 Jarosław – Bełżec, która obecnie jest modernizowana oraz rozbudowywana o nowy odcinek na trasie którego ma być wybudowany most na rzece San z programu rządowego Mosty Plus.

Dodatkowy most jak i nowe drogi usprawnią połączenie z autostradą. Istnieje również możliwość wybudowania bocznicy kolejowej na terenach inwestycyjnych, którą można by było połączyć z stacja kolejową w Bobrówce.

Na obrzeżach terenu inwestycyjnego przebiega dwie nitki gazu ziemnego wysokociśnieniowego o średnicy Ø 300 i Ø 400, przez teren przebiega również linia wysokiego napięcia 110 kV oraz w odległości ok. 2,5 km na północ przebiega linia energetyczna z Chmielnickiej elektrowni atomowej na Ukrainie do Widełki pod Rzeszowem o mocy 750 kV.

Z ofertą inwestycyjną można się zapoznać na stronie internetowej Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu (PAIH) w generatorze ofert inwestycyjnych pod adresem: https://baza.paih.gov.pl/  nr oferty 18-117


Oferta w Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu – link

https://baza.paih.gov.pl/offer/detail/18-117 

MAPA w Google maps, z podziałem działek, dokładny opis terenów. 

MAPA w Google maps, z podziałem działek, dokładny opis terenów.

Skip to content