Rajd Nordic Walking z okazji Święta Niepodległości

11 listopada obchodziliśmy  rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Od kilkunastu lat na terenie Gminy Jarosław organizowany jest z tej okazji rajd nordic walking, Nie inaczej było w tym roku. Grupa miłośników „marszu z kijami” przeszła trasę z Muniny do Morawska, gdzie pod pomnikiem upamiętniającym bohaterów wojen światowych odbyły się krótkie uroczystości patriotyczne, rozpoczęte odśpiewaniem hymnu państwowego. Miałam zaszczyt i przyjemność w towarzystwie Przewodniczącego Rady Gminy Jarosław Antoniego Gwoździa oraz sołtys wsi Morawsko Ireny Poćwierz złożyć kwiaty pod pomnikiem poległych. Po zakończeniu uroczystości uczestnicy przeszli do świetlicy wiejskiej, by się posilić smakołykami przygotowanymi przez panie ze Stowarzyszenia „Razem w przyszłość  w Morawsku”.

ROK 2024 - Czerwiec do grudzień
Skip to content