Uroczyste otwarcie przedszkola w Sobiecinie

Jedna z najważniejszych inwestycji na terenie Gminy Jarosław ukończona. W sobotę 2 września oficjalnie otworzyliśmy przedszkole „Paweł i Gaweł” w Sobiecinie, a od dziś tętni ono życiem w pełni, wypełnione szczęśliwymi dzieciaczkami. Ruszyły dwa oddziały przedszkola i chcemy, aby  od listopada zaczął funkcjonować żłobek. Na maluchów czekają piękne, przestronne sale z nowoczesnym wyposażeniem, duże szatnie, kuchnia oraz zamknięty plac zabaw.

Na uroczystym otwarciu swoją obecnością zaszczycili nas: wicemarszałek Anna Huk, Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Jarosławiu Jadwiga Marycka-Legeny, przewodniczący Rady Gminy Jarosław Antoni Gwóźdź oraz radni gminy, Dyrektor ZEAS Edward Pączka, Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Surochowie Bernadeta Makara, Sekretarz Robert Turowski, Skarbnik Tomasz Głąb, sołtysi, projektanci, wykonawcy, artyści, którzy tworzyli to wyjątkowe miejsce oraz mieszkańcy gminy. Proboszcz parafii w Surochowie ks. Krzysztof Pelc dokonał poświęcenia obiektu.

Skip to content