Półkolonia w Pełkiniach

W dniach od 10 do 14 lipca w Pełkiniach dzieci z terenu Gminy Jarosław przebywały na półkolonii organizowanej i współfinansowanej przez Gminę Jarosław i Stowarzyszenie Promocji i Sportu „Fabryka Zdrowia”. Przez kolejne dni uczestnicy mogli zwiedzić Przemyśl z atrakcjami takimi jak: tor saneczkowy, wodny plac zabaw. Inne atrakcje to wycieczka do Jarosławia ze zwiedzaniem rynku, wizytą w kinie i salą zabaw. Uczestniczyli także w widowisku Iskra Niepodległości w miejscowości Chałupki. Każdy dzień obfitował w gry i zabawy ruchowe a na podsumowanie odbyła się wspólna dyskoteka. W ostatnim dniu Pani Wójt Gminy Jarosław Elżbieta odwiedziła uczestników półkolonii, wręczając im pamiątkowe medale i dyplomy. W półkolonii uczestniczyła grupa 44 dzieci z większości szkół Gminy.

Skip to content