Gminne zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wólce Pełkińskiej 23 czerwca br. miało miejsce gminne zakończenie roku szkolnego. Po uroczystej Mszy Świętej, uczniowie na czele z pocztem sztandarowym, rodzice oraz wszyscy obecni przeszli do sali sportowej, gdzie miała miejsce uroczysta akademia. Pożegnano ósmoklasistów, podziękowano wszystkim uczniom za pracę w zakończonym roku szkolnym. Wójt Gminy Jarosław, w towarzystwie Dyrektora ZEAS-u Edwarda Pączki wręczyła najlepszym uczniom dyplomy i nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz listy gratulacyjne dla rodziców. Z kolei Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Bożena Figiela wręczyła nagrody Dyrektora dla najlepszych uczniów szkoły i listy gratulacyjne dla rodziców.

Życzymy uczniom, rodzicom, nauczycielom zdrowych, radosnych i udanych wakacji.

Skip to content