Gminny dzień Dziecka w Wólce Pełkińskiej

4 czerwca w Wólce Pełkińskiej,  popołudnie i wieczór na długo zapamiętają dzieci i młodzież, uczestniczące w Gminnym Dniu Dziecka, zorganizowanym przez KST w Wólce Pełkińskiej. Na każdego kto odwiedził plac przy świetlicy wiejskiej w Wólce Pełkińskiej czekało mnóstwo atrakcji, a były to: przejazd samolotów przygotowany przez uczniów i rodziców Szkoły w Wólce Pełkińskiej, pokazy akrobatyczne, konkurs modelarski, pokaz taneczny, bitwa kolorów, słodycze oraz największa atrakcja – lot balonem. Serdecznie dziękuję każdemu, kto przyczynił się do powodzenia imprezy. Szczególne podziękowania dla Stowarzyszenia Kultura Sport Turystyka za podjęcie się organizacji Gminnego Dnia Dziecka, który był wyjątkowy i niezapomniany wielu dzieci.