Piknik rodzinny w Muninie

W niedzielę 28 maja 2023r. Rada Rodziców przy  Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Muninie zorganizowała Piknik Rodzinny. Organizatorzy spisali się wyśmienicie, włożyli ogromne serce w przygotowanie imprezy. Dzieci odwdzięczyły się wierszykami i piosenkami oraz  pokazami tanecznymi. Rodzice, uczniowie oraz zaproszeni goście: Wójt Gminy Jarosław Elżbieta Grunt, Dyrektor ZEAS Edward Pączka, Pani Radna i Sołtys Muniny Łucja Stochmańska, Radny Wiesław Oronowicz oraz pozostałych uczestnicy z wielką przyjemnością oglądali przygotowane występy.

Na uczestników pikniku czekało mnóstwo atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, pokazy zespołów tanecznych, pokazy sztuk walki, zabawa w pianie, „mini festiwal kolorów”, przejażdżki motorami, malowane twarze. Mamy zadbały też o watę  cukrową, popcorn, gofry, lody i napoje, a tatusiowie – o grillowaną kiełbasę.

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content