Nagrody dla najzdolniejszych uczniów

19 czerwca w auli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Muninie odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla uczniów, którzy w ciągu mijającego roku szkolnego osiągnęli wysokie wyniki w nauce. Otrzymało je czternaścioro uczniów, po dwoje z każdej szkoły z terenu Gminy Jarosław. Wójt Gminy Jarosław Elżbieta Grunt wręczyła również ósmoklasistom stypendia naukowe dla najlepszych uczniów za drugie półrocze roku szkolnego 2023/24 – otrzymało je trzydziestu uczniów.  Uhonorowano również laureatów konkursu na okładkę główną Biuletynu Gminnego – otrzymało je sześć osób. Nie mogło zabraknąć nagród za wyróżnienia na arenach sportowych – otrzymało je dwoje zawodników, reprezentujących naszą gminę w łucznictwie sportowym. Oprócz uczniów listy gratulacyjne otrzymali rodzice. Raz jeszcze serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym osiągniętych wyników.

Skip to content